ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ШКОЛИ «МЕРИДІАН»!

Ласкаво просимо
до
"Меридіану"!

Пристрасть до навчання Сімейна атмосфера Культурне різноманіття Величезні можливості Глобальне визнання

Наталія СОШНІКОВА 
директор Міжнародної школи “Меридіан”
Міжнародна школа «Меридіан».

Як на мене, стати батьками – велике щастя. З перших днів від народження дитини людина розуміє, що її життя пішло в новому напрямку. Ця маленька людина стає центром всесвіту, їй присвячене все життя батьків. І мама, і тато бажають своїй дитині ТІЛЬКИ найкращого. Від найм’якіших шкарпеточок до найзатишнішої домівки, від наймиліших іграшок до найкращих знань, від найкращої школи до найкращого університету. АЛЕ найголовніше – побачити, як їхня дорогоцінна дитина знайшла своє місце в цьому непростому суспільстві.

Шановні батьки, кожна дитина унікальна. Одні можуть добре володіти математикою, інші - музикою. Деякі діти балакучі, а деякі тихі. Хтось слухняний, а хтось веселий бешкетник. Однак кожнв дитина є прихованим скарбом, який чекає свого часу, щоб відкритися.

Шановні учні, ви – майбутнє світу. Ви – своє майбутнє, майбутнє своїх батьків та своєї країни. Незважаючи на безумовні зусилля ваших найдорожчих батьків, від вас залежить, якою людиною ви хочете бути для світу. Приймайте найкращі рішення, мрійте, плануйте та наполегливо працюйте, щоб досягти своєї мети. Поважайте та цінуйте свою родину, вчителів та друзів! Відкривайте найкращу версію себе! Творіть найкраще майбутнє!

Наталія СОШНІКОВА 
директор Міжнародної школи “Меридіан”
Міжнародна школа «Меридіан».

Майбутні події

НАША ІСТОРІЯ

0 +
КРАЇН
0 +
РОКІВ ДОСВІДУ У НАВЧАННІ ДІТЕЙ
0 +
УЧНІВ

Щасливі Батьки

School admission OPEN NOW

School admission OPEN NOW✅ Math-intensive profile class📑English-intensive profile classesStudents learn English, Ukrainian, German and TurkishWe support volunteeringClasses with 20 studentsClubs and extracurricular activitiesWe offer nice atmosphere🤗Extra preparation and monthly trial

Детальніше »