Мистецтво і творчість

Ласкаво просимо до відділу мистецтва і творчості Міжнародної школи «Меридіан»! Ми надзвичайно пишаємося нашими педагогами-ентузіастами, сповненими невичерпною енергією, досвідом та щирим бажанням робити нашу школу ще кращою.

Ключовим завданням названого відділу є створення у школі особливої атмосфери, що надихатиме дітей і пробуджуватиме у них бажання розвиватися і набувати нових навичок у музиці, акторській майстерності і творчості. Ми прагнено забезпечити нашим учням такі умови, в яких вони відчуватимуть впевненість у собі, індивідуальний підхід, повагу, потяг до творчості та дух колективної роботи. Наша мета – подарувати всім учням незабутній досвід та можливості, які мотивуватимуть їх досягати більшого у навчанні, надихаючись мистецтвом. Передаючи дітям як академічні, так і творчі знання, ми розвиваємо в них нові уміння, що стануть їм у пригоді на заняттях з музики, акторської майстерності та творчості. За допомогою новітніх освітніх технологій, які застосовуються у позакласній діяльності, ми залучаємо учнів до клубів за інтересами і забезпечуємо їм інші можливості для розкриття потенціалу, що водночас сприяє кращому розумінню [ними] мистецтва.

Мистецтво

Сфера мистецтва охоплює чимало видів діяльності, що передбачають виконання масштабних завдань. В учнів школи є можливість поексперементувати з різними видами мистецтва, аби визначитися зі своїми сильними сторонами й перевагами. У процесі навчання вони готують курсові роботи, що слугуватимуть їхнім портфоліо, та працюють над творчими проектами. Для опрацювання певної теми учні ведуть альбоми, де фікусують і записують усе з досліджуваного питання; вони розкривають обрані теми за допомогою замальовок, гравюр, розмальовок, виробів з текстилю, скульптур, інсталяцій, фотографій та елементів інформаційно-комунікаційних технологій.

Акторська майстерність

Для учнів функціонують драм-гуртки, де їх навчають усіх тонкощів акторської майстерності. Вони, зокрема, вчаться працювати з суфлером та імпровізуючи, аби вміти створювати драматичні твори самостійно; у них є безіліч можливостей регулярно виступати на сцені, граючи у шкільних виставах.

Музика

Учні школи можуть всебічно розвиватися у сфері музики. Усі музичні компетенції набуваються поступово, для чого діти відвідують заняття з теорії музики, естрадного мистецтва, основ композиторської діяльності та уроки-прослуховування музичних творів. Дітей заохочують навчатися нового, зокрема, в однолітків, а також вчать їх технік самооцінювання. Щотижнево діти можуть долучатися до позакласних занять з гри на гітарі, барабанах, фортепіано та скрипці, а також до уроків вокалу.

Заняття музикою мають низку науково доведених переваг, тому діти, які починають навчатися грати на музичних інструментах з раннього віку, покращують функціональні властивості свого мозку у незвичайний спосіб. Протягом навчального року учнів залучають до участі у шкільних концертах та постановках.