Консультування з питань вищої освіти і кар’єри

У Міжнародній школі «Меридіан» функціонує Консультаційний центр з питань кар’єри, покликаний забезпечувати нашим учням підтримку на етапі переходу від середньої освіти до вищої в університетах світу. Наша школа дуже пишається своїми випускниками, які посідають гідні місця у рейтингах за результатами іспитів на отримання Міжнародного загального сертифікату про середню освіту (IGCSE) та здобуття рівня «А». Сьогодні випускники Міжнародної школи «Меридіан» навчаються у найпрестижніших вищих освітніх закладах світу. Нас надзвичайно тішить той факт, що наші колишні учні все частіше вступають до університетів, і ми плануємо продовжувати розваватися у сфері надання абітурієнтам допомоги у вступі до ще більшої кількості світових вишів. Будь ласка, ознайомтеся з нашим розділом про навчання в університетах, аби дізнатися про умови вступу до вищих освітніх закладів та відповідні курси.

Загальний огляд програми

Ми починаємо орієнтувати наших учнів з другого півріччя 8-го класу, коли вони готуються до здачі першого позашкільного іспиту (ЗНО). Склавши цей іспит, вони вже обмірковують, чим займатимуться протягом наступних трьох років, готуючись до навчання за програмою для отримання Міжнародного загального сертифікату про середню освіту (IGCSE). По завершенні цієї програми вони можуть обирати дисципліни, за якими навчатимуться на програмі зі здобуття диплому за рівнем «А». І саме на цьому етапі ми надаємо учням потужну підтримку, аби вони змогли здійснити найвдаліший вибір освітнього закладу, отримавши допуск до пріоритетних для себе курсів та університетів.

Консультаційний центр з питань кар’єри Міжнародної школи «Меридіан» також опікується організацією семінарів для учнів 6-го класу. Центр, зокрема, залучає до шкільних заходів представників мультинаціональних компаній, університетів та випускників «Меридіану», які вже навчаються у різних куточках світу: вони діляться досвідом з нашими учнями і дають їм цінні поради щодо подальшого навчання і працевлаштування. Окрім цього, ми влаштовуємо й дискусії на різні теми за участю батьків, тому запрошуємо і Вас до участі у таких заходах!

Радник з питань кар’єри Міжнародної школи «Меридіан» та керівник відповідного напряму продовжуватимуть регулярно консультувати наших учнів, проте ми не можемо впоратися без підтримки, тому завжди закликаємо батьків наших вихованців допомагати нам в організації цього процесу.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація з цього приводу, зв’яжіться, будь ласка, з нашим радником з питань кар’єри Дільшадом КАСИМОВИМ: dilshad.kasymov@meridian.com.ua.