Перший раз до школи

Початок навчання у школі – це вкрай важлива подія в житті кожної дитини та її родини. У Міжнародній школі «Меридіан» ми прагнемо зробити усе можливе, аби перший день Вашої дитини у школі був якомога приємнішим – таким, аби вона якнайшвидше і з комфортом адаптувалася до нового середовища.

Перші дні учнівського життя, як і перехід до нової школи, можуть виявитися доволі травматичними для дитини: у декого з дітлахів такі зміни викликають хвилювання, протест, занепокоєність, тривогу та цікавість, а у деяких навіть обурення. Вчителі й співробітники Міжнародної школи «Меридіан» знають про ці особливості дитячої психології, тому добре обізнані з алгоритмом дій для підтримки нових учнів та членів їхніх сімей на етапі звикання до нової шкільної атмосфери.

Для забезпечення поступової адаптації дітей до нового середовища ми пропонуємо майбутнім учням відвідати Міжнародну школу «Меридіан» ще до початку літніх канікул. Так вони отримують можливість побувати у класі і познайомитися зі своїми майбутніми однокласниками та вчителями. Діти можуть прогулятися школою з класним керівником та провести певний час у класі, спілкуючись з однолітками.