Відгуки батьків

Tetyana Shapochnikova
Тетяна Шапочніковамама учениці
Read More
Моя донька Данієла навчається у міжнародній школі «Меридіан» з 1 класу. Зараз вона в 6 класі. Мій старший син закінчив цей навчальний заклад. У школи є гарна та доглянута територія з дитячими та спортивними майданчиками, де можна просто побігати та пограти в різні ігри. Територія школи охороняється, тому діти не можуть непомітно вийти. Безпека дітей сьогодні дуже важлива! Величезним «плюсом» є наявність розвозки до школи та зі школи. Діти, які їдуть до школи організовано, ніколи не запізнюються. У школі є простора сучасна їдальня. Повноцінне, правильно збалансоване харчування зі свіжих продуктів, різноманітних страв завжди під контролем медичного персоналу школи. Медична допомога на високому рівні. Щодня відправляючи доньку до школи, я спокійна, адже медичний персонал завжди на зв’язку. Школа має гарне обладнання. Але найважливішим надбанням школи є педагогічний колектив. Уроки доступні, зрозумілі та цікаві, з творчим підходом. Вчителі добре ставляться до учнів, але водночас вимогливі. У школі є багато різноманітних гуртків та позаурочних заходів на будь -який смак. Ми дуже вдячні за якісну організацію дистанційного навчання у другому семестрі 2019-2020 навчального року адміністрації «Меридіана» та всьому викладацькому складу. Через це ефект самоізоляції був повністю відсутній; діти навчалися, щодня спілкувалися зі своїми улюбленими вчителями та бачили своїх однокласників. Професіоналізм вчителів дозволяє нашим дітям легко вступати до найпопулярніших вищих навчальних закладів не лише в Україні, а й за кордоном!
Yuliia Sokyrko
Юлія Сокиркомама учениці
Read More
«Меридіан» став другим домом для нашої дочки. Соня рада, що навчається тут третій рік. Порівняно з попереднім місцем навчання, де вона закінчила початкову школу, їй психологічно набагато комфортніше. У нас маленький дружний клас. Школа має чудову матеріальну базу, діти забезпечені всім необхідним, добре відчуваються усталені традиції школи: свята, фестивалі, екскурсії тощо. Вже другий рік англійську мову викладає носій мови зі Сполучених Штатів - привітний і захоплений своєю роботою, з чудовим почуттям гумору. І нам дуже пощастило з класним керівником, який докладає зусиль, щоб створити доброзичливу атмосферу в класі та уважно регулює співпрацю та взаємодію дітей. Хочу зазначити, що в школі панує толерантна інтернаціональна атмосфера: діти з великою повагою ставляться до людей з різних країн і народів, вивчають звичаї інших культур і багато спілкуються англійською на перервах – між собою та з учителями. Ми, батьки, вдячні школі за середовище, яке радує дітей і надихає на нові досягнення. Саме про такий навчальний заклад ми мріяли для доньки.
Svitlana Rogozha
Світлана Рогожамама учениці
Read More
Чудова школа! Професійні вчителі легко знаходять спільну мову з дітьми і дають хороші знання. Позитивна атмосфера. Смачна та корисна їжа тричі на день. Мій син із задоволенням йде до школи
Попередній
Далі