Ласкаво просимо

Запрошуємо Вас до Міжнародної школи «Меридіан», де ми прагнемо надавати учням насправді якісну освіту національного та міжнародного формату, яка базується на наших ключових цінностях, а саме – навчати, поважати і допомагати досягати успіху. Україна – це країна на перетині різних європейських культур, тому наша школа виступає уособленням держави, що об’єднує учнів з понад 40-ка країн світу; ми навчаємо дітей усього необхідного, аби вони зуміли протистояти викликам сучасного світу.

Наші висококваліфіковані й вмотивовані вчителі отримують регулярну професійну підтримку інших співробітників, які також працюють з великим ентузіазмом, що дозволяє їм робити заняття цікавими та захопливими, розвиваючи найкращі риси наших учнів. Нашу навчальну програму укладено шляхом поєднання елементів національної освітньої програми України з міжнародною екзаменаційною програмою Pearson Edexcel. Саме ця комбінація забезпечує нашим учням можливість отримати знання міжнародного зразка, що визнаються та цінуються за кордоном, а це, у свою чергу, відчиняє їм двері до найкращих вищих освітніх закладів світу.

Оскільки школа – це не лише про набуття академічних знань, ми пропонуємо нашим учням чимало позакласних видів діяльності на зразок клубів за інтересами та гуртків. Якщо Ви хочете більше дізнатися про нашу школу, будь ласка, відвідайте наш сайт та зв’яжіться з адміністрацією, представники якої з радістю призначать Вам особисту зустріч, аби Ви змогли побувати у школі та обговорити з нашими співробітниками усі нюанси.

З найкращими побажаннями,

Наталія ЖЕРЕБКОВА,

директор середньої школи у Міжнародній школі «Меридіан»