Працевлаштування у Міжнародній школі «Меридіан»

Міжнародна школа «Меридіан» є некомерційною організацією. Вона не має акціонерів, тому всі прибутки повторно інвестуються у подальший розвиток й удосконалення школи. 

Міжнародна школа «Меридіан» функціонує у Києві з 2000 року. Школа має прекрасно обладнані приміщення для навчання та фізичного розвитку на кшталт великого спортивного комплексу. Зараз у школі навчається понад 500 дітей та підлітків віком від 2,5 до 18 років. У «Меридіані» працюють вчителі з різних країн світу. Деякі з них мають значний досвід роботи у міжнародних школах, а інші приєдналися до нас за британською системою. Загалом у нас працює більше 60-ти педагогів. Всі вони дотримуються спільних поглядів щодо ефективності міжнародної шкільної освіти, прагнучи надати нашим учням найякісніші знання.

До педагогічного складу Міжнародної школи «Меридіан» приймаються висококваліфіковані професіонали своєї справи, достатньо обізнані з національною навчальною програмою, а також з програмами підготовки до іспитів на отримання Міжнародного загального сертифікату про середню освіту (IGCSE) та здобуття кваліфікаційного рівня «А». Школа також розглядає кандидатури талановитих вчителів, які працювали за іншими програмами, якщо вони готові освоїти систему викладання та перейняти цінності Міжнародної школи «Меридіан». Про статус та якість надаваних школою освітніх послуг свідчать численні нагороди, яких вона удостоїлася.

Як роботодавець наша школа позиціонується як заклад, що надає рівні можливості для професійного розвитку усім співробітникам. Благополуччя наших учнів та співробітників стоїть для нас на першому місці, тому ми чудово обізнані з політикою та процедурами захисту [прав] дітей у школі, яких ми неухильно дотримуємося.