Вітальне слово директора школи

Дорогі колеги!

Міжнародна школа «Меридіан» є одним з кращих міжнародних навчальних закладів України з бездоганною репутацією. Пропонуючи вчителям безліч можливостей для кар’єрного розвитку на різних етапах професійного становлення, наша школа є ідеальним місцем для професійного зростання у багатонаціональному середовищі. Вчителі, що досягають вагомих успіхів у Міжнародній школі “Меридіан”, зазвичай, мають дещо спільне: вони сповнені ентузіазму, гнучкі та здатні швидко адаптуватися до культурних і соціальних змін. Прагнучи розширити власний світогляд, вони свідомо обрали Міжнародну школу «Меридіан» місцем своєї роботи, аби стати частиною команди лідерів-професіоналів своєї справи, які формують інноваційну освітню спільноту. Але найважливішим є те, як навчальний процес їх надихає, спонукаючи до продуктивної праці в колі однодумців. Їм до душі сама ідея роботи у незалежній приватній школі, де батьки щиро зацікавлені в якості освіти своїх дітей, регулярно підтримуючи зв’язок з фахівцями, які їх навчають.

Викладання у Міжнародній школі “Меридіан” передбачає не лише високі вимоги до вчителів, а й гідну винагороду. Тому педагоги повинні бути готовими докладати більше зусиль, адже їм доведеться проводити багато часу у школі, виконуючи низку завдань. Попри це, школа приваблює своєю атмосферою згуртованості, можливістю для професійного зростання, повністю устаткованим кампусом і, звичайно ж, старанними учнями; саме тому чимало вчителів працюють у нашій школі протягом довгих років.

Будь ласка, ознайомтеся також і з відгуками наших співробітників. Коли є така можливість, ми зустрічаємося з кандидатами на працевлаштування у нас особисто, якщо вони у місті. Якщо ж ні, ми проводимо співбесіди у «Скайпі» або в телефонному режимі. 

Отже, я з нетерпінням чекаю на зустріч з кожним із Вас, аби розпочати плідну співпрацю вже наступного навчального року.

З найкращими побажаннями,

Наталія СОШНІКОВА 

директор Міжнародної школи “Меридіан”