Відвідування та запити

Процедура прийому до Міжнародної школи «Меридіан» в умовах поширення COVID-19

Зустріч з представниками адміністрації школи онлайн

Поспілкуватися з адміністрацією нашого освітнього закладу можна як онлайн, так і особисто, завітавши до кампусу школи 

Зв’язатися з нами можна за номером +38(044) 596 44 44, або надіславши повідомлення електронною поштою за адресою: admissions@meridian.com.ua. В один із цих способів можна домовитися про зустріч або призначити відеоконференцію на платформі Zoom з представниками відповідного відділу школи

Відвідини кампусу

Для того, аби завітати до кампусу школи, необхідно попередньо домовитися про зустріч з адміністрацією, зателефонувавши нам або написавши електронного листа.

З огляду на чинні заходи з охорони здоров’я та безпеки ми можемо організувати зустріч максимум із двома членами однієї родини.  

Заходи з охорони здоров’я та безпеки для наших відвідувачів

До школи допускаються лише відвідувачі у захисних масках, які щільно прилягають до рота та носа.

Ми звертаємося до всіх гостей із проханням обробляти руки антисептичним засобом та протирати серветками-дезинфекторами на вході до школи.

Ми також просимо відвідувачів пред’являти документи на вході.

Перед допуском до приміщення школи гостям проводиться температурний скринінг. Відвідувачі, що мають температуру тіла вище за 37.3 °C, перенаправлюються до зали очікувань для здійснення другого, контрольного скринінгу. Якщо він підтвердить підвищену температуру (більше 37.3 °C), відвідувача не буде допущено до приміщення школи, а також йому буде рекомендовано проконсультуватися з сімейним лікарем.

Для допуску до школи передбачено окремий вхід; вихід з кампусу також дійснюватиметься у спеціально призначеному місці.

З урахуванням правил соціальної дистанції відвідувачі допускатимуться до приміщення школи лише по одному. Інші ж повинні будуть зачекати у холі, дотримуючись рекомендованої відстані одне від одного.

Носіння захисної маски є обов’язковим в усіх приміщеннях школи. Те ж саме стосується дотриманння мінімальної відстані одне від одного у 2 метри.

Дякуємо Вам за співпрацю! З нетерпінням чекаємо на Вас у стінах нашої школи!

З побажаннями доброго здоров’я,

адміністрація Міжнародної школи «Меридіан»