HR FAQs

Запитання: де розташовано Міжнародну школу «Меридіан»? Відповідь: Міжнародну школу «Меридіан» розташовано у Києві (Україна). Віддаленість школи від центру міста – приблизно 10 км.

Запитання: школою якого типу є «Меридіан»? Відповідь: ми є школою повного циклу – від дитячого садочка до випускного, 11-го класу. Навчання у нашій школі здійснюється за українською національною навчальною програмою у поєднанні з адаптованими версіями Pearson Edexcel (Англія), Кембриджської англомовної програми для початкової, середньої та старшої школи з англійської мови, природничих дисциплін та математики, а також з програмою підготовки до іспитів на отримання Міжнародного загального сертифікату про середню освіту (IGCSE). Ще раз зауважимо, що названі програми гармонійно вплетені в українську національну навчальну програму. Навчальний рік у нашій школі триває з вересня до середини червня.

Запитання: які вимоги висуваються до кваліфікації та педагогічного досвіду вчителів? Відповідь: вчителі школи повинні мати ступінь бакалавра або магістра за відповідним фахом, або відповідну кваліфікацію за правилами Вашої країни, яка дозволяє працювати у державній школі.

Запитання: як влаштуватися на роботу до школи «Мериадіан»? Відповідь: будь ласка, надішліть на електронну адресу info@meridian.com.ua Ваші актуальні резюме, фотографію та мотиваційний лист. Будь ласка, чітко позначайте посаду, яку хотіли б обійняти.

Запитання: коли я отримаю відповідь на свій запит? Відповідь: Ви маєте отримати відповідь електронною поштою протягом кількох днів після отримання Вашої заявки. Після цього ми зв’язуватимемося лише з обраними кандидатами, однак можемо також попросити й у інших додаткові рекомендації.

Запитання: як школа перевіряє пошукачів? Відповідь: ми дуже відповідально ставимося до безпеки, тому просимо успішних кандидатів надавати розгорнуту довідку з DBS (Служби з питань оприлюднення особистої інформації та заборон, що надає свідоцтва, аналогічні довідці про відсутіність судимості), або ICPC (Міжнародний сертифікат із захисту дітей) або його еквівалент національного зразка. Ми також просимо принаймні дві рекомендації, одна з яких має бути від Вашого поточного / останнього керівника.